Czekamy na Państwa opinie

10 komentarzy

 • Link do komentarza Jerzy środa, 12 kwiecień 2017 06:27 napisane przez Jerzy

  Polecam firmę KiM !Dokonywano u mnie wymiany drzwi wejściowych oraz okien.Zrobiono bardzo solidnie i sprawnie.Po zakończeniu prac wszystko zostało sprzątnięte i uporządkowane.Jerzy Zakopane.

 • Link do komentarza Zofia Siwiec piątek, 23 październik 2015 10:15 napisane przez Zofia Siwiec

  Bardzo polecam firmę Pana Krzysztofa z Osieczan.Moje okno nie zdołało naprawić kilka firm,natomiast firma Pana Krzysztofa zrobiła to idealnie. Firmę cechuje profesjonalizm, solidność i atrakcyjne ceny.

 • Link do komentarza Synoptyk sobota, 04 lipiec 2015 09:09 napisane przez Synoptyk

  Synoptyk 20.07.2014 - 11:16
  Stanowczo polecam firmę KiM Pana Krzysztofa. Wymieniałem kilka dni temu okna w sumie całym domu i to właśnie firma KiM dostarczyła nowe i wykonała usługę. Jestem bardzo zadowolony, sam proces wymiany przebiegł sprawnie i ekspresowo. Ekipa widać zna się na rzeczy. Chłopaki idealnie wszystkie okna "dopieścili" sprawdzając po montażu poprawność ich działania i ewentualnie je regulując. Po zakończeniu prac posprzątali po sobie i nawet okna umyli. Bardzo uprzejmi i mili co też jest ważne.
  Sam kontakt z firmą był świetny- począwszy od doradztwa(Pan Krzysiek przyjechał, wytłumaczył, doradził) poprzez potem kontakt z biurem celem ustalenia ceny i terminu montażu. Co do ceny to wcześniej robiłem kosztorys w innych miejscach i trzeba przyznać że Pan Krzysztof ma świetną ofertę. Co do samych okien to już na pierwszy rzut oka widać że są najwyższej jakości. Pan Krzysiek tłumaczył wcześniej wszystkie parametry, współczynniki i używane w produkcji komponenty więc mam pewność że produkt jest świetnej jakości. No i okna są zwyczajnie bardzo ładne.
  Polecam więc formę KiM bo naprawdę warto. Pozdrawiam.

 • Link do komentarza lilu sobota, 08 listopad 2014 09:06 napisane przez lilu

  Ela

  Dodane 2014-10-13 13:26:10

  W 200% polecam firmę.Montaż, obróbka oraz wykończenie naprawdę bardzo
  solidne.Właściciel bardzo profesjonalnie doradzał .był zawsze dyspozycyjny,kontakt z biurem też świetny.Brygada 2i pół dnia zdemontowała
  zamontowała okna oraz drzwi wejściowe w całym pensjonacie i oczywiście wysprzątała .Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam firmę KIM.

 • Link do komentarza Ela niedziela, 19 październik 2014 13:18 napisane przez Ela

  Polecam firmę KIM w 200%.Demontaż,montaż okien oraz drzwi wejsciowych w całym pensjonacie przebiegła bardzo szybko sprawnie i fachowo.Fachowe doradztwo,świetny kontakt.Szczerze polecam.

 • Link do komentarza Ewa i Łukasz środa, 11 czerwiec 2014 10:26 napisane przez Ewa i Łukasz

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych nam usług (wymiana okien w roku ubiegłym , jak i w bieżącym) przez Firmę P.Krzysztofa Trystuły z Osieczan - Super informacja , fachowe doradztwo jak również bezbłędne wykonanie usług z bardzo dobrego materiału w przystępnej cenie.
  Pracownicy z jego ekipy pod każdym względem wachowo i solidnie pracują .
  POLECAMY !!! - Są NAJLEPSI!!!

 • Link do komentarza Wiesław środa, 11 czerwiec 2014 10:25 napisane przez Wiesław

  Profesjonaliści w każdym calu. Jeżeli mogę kogoś polecić z czystm sumieniem to tylko i wyłącznie firmę KIM Okna i Drzwi. Sprawili się wzorowo i dokładnie wstawiając 20 okien do mojego domu. Od początku do końca panował ład i porządek. Znakomite wykończenie wstawionych okiem. Wyregulowane i dokładnie spasowane sprawują się idealne. Chciałbym podziękować szefowi firmy KIM Panu Krzysiowi za doskonały nadzór na całoscią pracy, Pani Monice za miłą i profesjonalną obsługę klienta i niezastąpony Pan Rysio który znakomicie dopasowuje i reguluje okna. Spełna wszystkie wymagania klienta i stara się sprostać każdemu wyzwaniu. Swoją drogą zebrać tak profesjonalną grupę i tak sprawnie działającą też trzeba być fachowcem. A takim fachowcem jest na pewno Pan Krzysztof i jego firma KIM Okna i Drzwi z Osieczan. Robią bardzo dobrze czysto i niezbyt drogo. Polecam wszystkim tego wykonawcę. To na naszym rynku już chyba ginący gatunek. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem do klienta jestem zachwycony wykonaną pracą oraz ceną. Pozdrawiam.

 • Link do komentarza Karolina i Sławek środa, 11 czerwiec 2014 10:24 napisane przez Karolina i Sławek

  Firma niezwykle profesjonalna i solidna. Panowie potrafili pomóc kiedy inne firmy rozkładały ręce, mało tego mimo już wykonania usługi z własnej inicjatywy pojawili się ponownie i naprawili dodatkową usterkę którą wspólnie znależliśmy podczas poprzedniego serwisu. Dziękujemy bardzo i POLECAMY !!!

 • Link do komentarza Urszula Ślusarczyk środa, 11 czerwiec 2014 10:24 napisane przez Urszula Ślusarczyk

  Profesjonalna firma, usługa sprzedaży i wymiany okien przebiegła szybko sprawnie, bardzo solidnie, jestem zadowolona i polecam tę firmę

  Śusarczyk Urszula

 • Link do komentarza Asia i Frycek środa, 11 czerwiec 2014 10:08 napisane przez Asia i Frycek

  W 100% POLECAMY Firmę KiM p. Krzysztofa Trystuły z Osieczan.
  Pełen profesjonalizm, świetny kontakt a co najważniejsze wysokogatunkowy towar i atrakcyjne ceny.
  Montaż, obróbka oraz wykończenie naprawdę solidne.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

zwyzka